• Odwiedziło nas: 661810 osób
  • Do końca roku: 219 dni
  • Do wakacji: 27 dni
Sobota, 2018-05-26
Imieniny:
Eweliny, Jana

Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Idzie policjant drogą. Mówi do siebie: "Myślę, wiec jestem" i znikł bez śladu.
lola
Posterunkowy Kowalski kupił sobie puzzle i chwali się koledze: - Wiesz, kupiłem sobie puzzle. - No i co? - Wiesz, ułożyłem w trzy dni - tak, tak, w trzy dni!!! - No i co z tego, niektóre układa się krócej! - Ale nie o to chodzi, na pudełku pisało "od trzech do pięciu lat", a mi tak szybko poszło!!
Dzidka
Do sklepu wchodzi policjant i mówi: - Poproszę episkopat. - Chyba epidiaskop? - Proszę pani... to ja podejmuję diecezje! - Chyba decyzję? - No tak... Wie pani, nigdy nie byłem prymasem...
Box
Przychodzi policja do Kowalskiego, dzwoni. Odbiera Kowalski i pyta: - Kto tam? - Policja! - Czego chcecie? - Porozmawiać. - W ilu jesteście? - W dwóch. - To porozmawiajcie między sobą!
Fryderyk
W nocy policjant wraca do domy i mówi żonie: - Napadła mnie banda chuliganów, ale jednego tak kopnąłem, że mu kredki z tornistra wypadły!
Gruby
- Przestępstwa dokonano w nocy z piętnastego na szesnastego lipca. - Przepraszam, ale nie dosłyszałem - w nocy z piętnastego na którego?
nuda
Przychodzi policjant do sklepu papierniczego. - Poproszę długopis. - Jaki? - Nooo... Taki do wypisywania mandatów!
Kaśka
Na dworcu PKP policjant podchodzi do kasy i prosi o bilet do Koluszek: - Normalny? - pyta kasjerka. - A co, wyglądam na idiotę??
Gruby
Komendant policji zwołał zebranie swoich podwładnych i oznajmia: - Krąży o nas wiele dowcipów, ale nie przejmujcie się tym. I tak 99 % tych dowcipów jest niezrozumiałych
Kaśka
Do studenta siedzącego w parku na ławce podchodzi policjant. - Co pan robi na tej ławce? - Kontempluję. - Jak cię walnę w pysk, to zaraz będziesz prosto pluł!!
Jury

Opracowanie: szkolnastrona.pl