Piątek, 2018-02-23

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Na lekcji geografii nauczyciel pyta Jasia: - Która rzeka jest najdłuższa: Ren czy Missisipi? - Oczywiście, Missisipi. - Doskonale, a czy wiesz, o ile dłuższa? - Dokładnie o sześć liter
Zośka
Nauczyciel fizyki pyta uczniów: - Kto waszym zdaniem był największym wynalazcą wszechczasów? - Edison - odpowiada Krzyś. - Czy mógłbyś to uzasadnić? - Gdyby nie on, usielibyśmy telewizję oglądać przy świecach !!!
Iza
Tato mówi do Jasia: - Nie rozumiem, jak ty możesz zadawać się z Wojtkiem. Przecież to niegrzeczny chłopiec, najgorszy uczeń w klasie! - Przez wdzięczność tato. Gdyby nie on, ja byłbym najgorszym uczniem!
Alex
Jasiu, dlaczego spóźniłeś się na lekcje? - chce wiedzieć pani wychowawczyni. - Bo jak szedłem do szkoły, to napadł mnie uzbrojony bandyta. - O Boże, dziecko, czy nic ci się nie stało?! - Owszem, zabrał mi zeszyt z wypracowaniem
Pati
- Syneczku, już pora do szkoły! - Nie pójdę. - Syneczku, mamusia prosi... - Nie pójdę. Nauczyciele mnie nie lubią, dzieci mnie nie lubią... - Ależ syneczku, musisz iść do szkoły, przecież jesteś tam dyrektorem.
Maciek,v
- Jaki nauczyciel jest najbardziej niebezpieczny na klasówce? - Zezowaty.
Paweł,4b
- Synku, jak ci idzie w szkole? - Dobrze, ale nie wyobrażasz sobie tatusiu, jak pan nauczyciel ci zazdrości. Już kilka razy złapał mnie za ucho i powiedział: "Ach, gdybym ja był twoim ojcem".
Zaneta,5b
-Co ci dolega chłopczyku? -kuleję z matematyki,panie profesorze
zoom
- No - mówi Jaś do kolegi oglądając swoje świadectwo - teraz jeszcze tylko lanie, a potem już tylko wakacje, wakacje, wakacje..
Łukasz
-Gdzie jest twoja praca domowa?-pyta nauczyciel. -Nie uwierzy pan,ale zrobiłem z niej samolocik i porwali go terroryści.
al