Piątek, 2018-05-25

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Kazio odwiedził w domu chorego nauczyciela. koledzy pytają w szkole : -No, co z nim ? -Bardzo źle ! Jutro wraca do szkoły.
Natalia kl.6
Podczas lekcji zarozumiały nauczyciel mówi do ucznia: - Proszę otworzyć okno, nie ma tu orłów, więc nikt nie wyleci ! Po lekcji uczniowie wychodzą z klasy, a wraz z nimi nauczyciel. Ostatni z uczniów zwraca się do niego ze słowami: - Pan też drzwiami, panie Nowak ?
Gaga
Co to jest dziedziczność ? - pyta nauczyciel ucznia. - Dziedziczność jest wtedy, gdy uczeń dostaje dwóję za wypracowanie, które napisał jego ojciec.
Gaga
Dzieci, co to jest ? - pyta nauczycielka biologii trzymając w ręku wypchanego ptaka. - To jest ptok - odpowiada Jaś. - Ależ Jasiu, nie mówi się ptok, tylko ptak. A może wiesz, jak ten ptak się nazywa ? - Sraka - odpowiada pojętny uczeń.
Gaga
Na lekcji wychowania fizycznego nauczyciel poleca uczniom ćwiczyć "rowerek". Jeden z chłopców nie rusza nogami. - Dlaczego nie ćwiczysz ? - Bo ja teraz jadę z górki...
Przemek
Na egzaminie do szkoły średniej profesor pyta: - Jak masz na nazwisko? - Fąfara. - A czemu masz tak radosny wyraz twarzy? - Bo prawidłowo odpowiedziałem na pańskie pierwsze pytanie!
Przemek
Nauczyciel kazał Jasiowi napisać w zeszycie 100 razy: "Nigdy nie będę mówił do nauczyciela "TY". Nazajutrz Jasio przynosi zeszyt. - Dlaczego to zdanie napisałeś nie 100, ale 200 razy? - Bo cię lubię Kaziu
Przemek
Dyrektor sprawdza czystość w pracowni geograficznej. - Dlaczego na globusie jest tyle kurzu?! - awanturuje się. - Ależ panie dyrektorze, trafił pan akurat na Saharę - tłumaczy wożna
Przemek
Jasiu pokazuje tacie swoje świadectwo szkolne i mówi: - Wiesz tato, w czasie apelu trochę się zagapiłem i zostało już tylko najgorsze świadectwo.
Przemek
Mareczku, czy twój tata dalej odrabia za ciebie lekcje? - pyta nauczycielka. - Nie, proszę panią. Ta ostatnia pała zupełnie go załamała