• Odwiedziło nas: 661801 osób
  • Do końca roku: 219 dni
  • Do wakacji: 27 dni
Sobota, 2018-05-26
Imieniny:
Eweliny, Jana

Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Podczas przedstawienia w cyrku wybuchł pożar. Wszyscy biegają w panice, wołając: Ratunku, pożar!, tymczasem z boku stoi spokojnie jakiś facet i mówi: - Jestem dyrektorem cyrku. Proszę zachować spokój, za chwilę wystąpi połykacz ognia!
Tinka
Hrabia: - Janie, czy u nas w ubikacji są dwa sznurki, czy jeden? - Jeden. - W takim razie znowu załatwiłem się pod zegarem.
Bigos
Co mają wspólnego UFO i inteligentna blondynka? - Ciągle o nich słyszysz, ale nigdy nie widziałeś
zołza
Jasio chwali się koleżance: - Wiesz? Niedawno złapałem pstrąga takiego, jak moja ręka! - Niemożliwe, nie ma takich brudnych pstrągów!
Antek
Baca rozmawia z turystą który zatrzymał się u niego na noc. - Wczoraj zabiłem aż 10 ćmów. - Ciem - poprawia go turysta. - A kapciem - odpowiada zadowolony z siebie baca
lola
Generał pyta Kowalskiego -Kowalski wiecie co to jest ojczyzna? - yyyyy.... nie. -Malinowski a wy wiecie? - tak obywatelu Generale, ojczyzna to moja matka. - no Kowalski teraz wiecie co to jest ojczyzna? - tak, ojczyzna to matka Malinowskiego.
Anka
Moja siostra jest chora na szkarlatynę... -oznajmia Kazio w szkole. -To wracaj do domu,bo mi zarazisz całą klasę-poleca wychowawczyni. po dwóch tygodniach Kazio pojawia się na lekcjach. -I co , siostra wyzdrowiała ? -pyta się nauczycielka. -Nie wiem, bo jeszcze nie pisała... -A gdzie ona jest? W Danii...
Magda
Na lekcję przyrody pani kazała przynieść dzieciom swoje zwierzątka. Jaś przyniósł jedynie żabę. -No i co potrafi twoja żaba? -zapytała ironicznie nauczycielka. Jaś szturchnął żabę. Żaba na to : -Kuua ! Jaś jeszcze raz dotknął żabę i usłyszał ponownie : -Kuaa! Zdenerwowany uderzył pięścią w stół. Żaba na to : -Kuuanta namera , tarira , kuanta namera ...
Natalia
Nauczycielka geografii pyta Jasia: -Jasiu , powiedz gdzie leży Kuba ? -W łóżku! Bo jest chory-odpowiada Jaś.
Natalia
Przybiega Jasio na stację benzynową z kanistrem : -Niech pan naleje 10 litrów benzyny , tylko szybko !! -A co się dzieje, pali się ? -Tak, tak ! Moja szkoła ! Ale jakby trochę przygasła.
Magada, kl.2 A

Opracowanie: szkolnastrona.pl