Sobota, 2018-02-17

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Jasio pyta ojca: - Tato, co jest komputer? -To taka maszyna, która wie wszystko,jeśli ją się dobrze nakarmi - To ja widocznie jestem źle nakarmiony...
Madzia z IIa
Mały ufoludek pyta tatę: - Skąd się biorą ufoludki? - Ale ty jesteś niecierpliwy! Jak za trzydzieści lat pójdziesz do szkoły, to się dowiesz.
Madzia z IIa
Przychodzi ufoludek do dentysty, siada na fotelu dentystycznym, otwiera gębę i mówi: - O cholera, zapomniałem, że ufoludki nie mają zębów!
Madzia z IIa
Pierwszoklasista Jasio wraca ze szkoły do domu. Tata pyta: - Czego uczyliście się dziś na lekcji matematyki? - Uczyliśmy się liczyć od 1 do 10. - A co będziecie robić jutro? - Pani pokaże nam, jak wyłącza się kalkulator!
Madzia z IIa
- Wiem, że zdradziłeś! - szlocha żona włamawacza. - Dlaczego przyszło ci to do głowy?- chce wiedzieć małżonek. - Bo nie było cię wczoraj całą noc, a w gazetach nie ma żadnej wzmianki o włamaniu.
Madzia z IIa
Prelekcja o szkodliwości picia wódki. -Jest dowiedzione naukowo , że żony zazwyczj odchodzą od mężów nadużywających alkoholu-mówi prelegent. -A ile trzeba wypić ...-rozlega się głos z sali.
Madzia z IIa
Kowalski w pociągu spotyka kolegę, który pyta: - Co słychać? - Nic szczególnego! Ożeniłem się i teraz jadę w podróż poślubną do Krynicy. - A gdzie żona? - W domu, ona już była w Krynicy.
Madzia z IIa
-Gdzie jest twoja praca domowa? - pyta nauczyciel. -Nie uwierzy pan, ale w drodze do szkoły zrobiłem z niej samolocik i porwali go terroryści!
Madzia z IIa
Cyrkowy magik po swoim kolejnym popisie oznajmia widzom: - Za chwilę sprawię, że zniknie jedna z obecnych tu kobiet. Z ostatniego rzędu słychać męski głos: - Maryśka, zgłoś się na ochotnika!
Maja
Fakir wracając od lekarza spotyka dyrektora cyrku. - I co powiedział panu lekarz? - Mam jakąś chorobę żołądka, od dziś muszę przestrzegać diety. Wolno mi łykać tylko tłuczone szkło. Ale o gwoździach i szablach przez najbliższy miesiąc nie może być mowy!
Cyrkowiec