• Odwiedziło nas: 661816 osób
  • Do końca roku: 219 dni
  • Do wakacji: 27 dni
Sobota, 2018-05-26
Imieniny:
Eweliny, Jana

Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Dowcip z Jacusiem w roli głównej: -Tato! coś ci chcę pokazać. -Zrobiłem sobie gitarę! -Brawo! nie przypuszczałem, że mam tak uzdolnionego syna! -Ale zaraz!? Jacek, skąd masz struny?! -Z naszego fortepianu...
Jurek
Czym się różni polskie prawo od amerykańskiego? - Polskie gwarantuje wolność wypowiedzi, a amerykańskie wolność po wypowiedzi.
Ewa IIa
Na egzaminie. Po kilku zadanych pytaniach profesor mówi do studenta: - Leje pan wodę. - Panie profesorze, cóż zrobić, skoro temat jak rzeka...
maks,IVb
Do wędkarza stojącego nad rzeką z wędką przychodzi ufoludek i pyta: - Dużo pan dziś złowił ryb? - Żadnej. Zdziwiłbym się, gdyby udało się komuś złowić tu jakąś rybę! Ufoludek wkłada do swojej trąbki nosowej palec i wyjmuje kozę, i prosi faceta o wędkę. Zakłada na haczyk kulkę, zarzuca wędkę i niemal w tej samej chwili wyłania szczupaka. Facet zabiera ufoludkowi wędkę, wyjmuje ze swego nosa kozę, formuję z niej kulkę, zakłada ją na haczyk i zarzuca wędkę. Po kwadransie oczekiwania facet dziwi się: - W czym ta jego koza była lepsza do mojej? - Bo to koza nie z tej ziemi! - mówi szczupak.
Ufoludek z IIa
Ksiądz i siostra zakonna grają w golfa. Ksiądz bierze kija i uderza w piłkę która toczy się w bok i nie wpada do dziury. - A niech to wszyscy diabli!!!! Nie trafiłem!!! - krzyczy wściekły ksiądz. - Jak ksiądz tak może? - pyta się zawstydzona siostra - tak nie można... co na to Pan powie? Ksiądz patrzy się na zakonnicę spod oka i przeprasza... już tak nie powie więcej. Idą do następnej dziury i podobnie jak wcześniej ksiądz nie trafia: - A niech to wszyscy diabli!!! Nie trafiłem!!! - znowu rzecze ze złością. - Bracie, jaki to wstyd pobożnemu tak mówić - upomina go nieco zdenerwowana już siostra. - Ok... już nie będę, jeśli jeszcze raz tak powiem niech piorun z nieba zleci i w łeb mnie trzaśnie. Poszli do następnej dziury, ksiądz znowu nie trafił: - A niech to wszyscy diabli!!! Nie trafiłem!!! - krzyczy ze złością. Wtem ciemno się zrobiło na świecie, coś zahuczało, zamruczało i piorun z nieba zleciał i walnął siostrę w łeb. A z nieba słychać jęk: - A niech to wszyscy diabli! Nie trafiłem!!!
Zośka
Idzie Czerwony Kapturek przez las. Zobaczył ją wilk i woła zza krzaków: - O, idzie dziwadło ! - Wilku nie mów tak na mnie. Ja jestem Czerwony Kapturek! Mam przecież czerwoną czapeczkę, czerwoną bluzeczkę, czerwoną spódniczkę, czerwone buciki... O, choroba!... Ja rzeczywiście wyglądam, jak dziwadło...
Mucha
- Tatusiu zabiłem dzisiaj sześć much - chwali się mały Jaś. To były dwie samiczki i cztery samce... - A po czym to synku poznałeś? - Samiczki siedziały na lustrze, a samce na butelkach po piwie.
Ufoludek z IIa
Starsza siostra mówi do Jasia: - Niedługo będę miała dzidziusia! Czy cieszysz się, że zostaniesz wujkiem? - Eee, wolałbym zostać kosmonautą...
Madzia z IIa
Mama radzi Jasiowi: - Powinieneś jeść więcej szpinaku.Popatrz w lustro, jaki jesteś blady. - Mamo, nie chcę jeść szpinaku,bo będę zielony jak ufoludki!
Madzia z IIa
Mamusia do synka: - Jasiu pocałuj ciocię Tereskę na dobranoc. - Nie, nie, nie! - Dlaczego? - Bo się boję! - Dlaczego? - Bo wczoraj gdy byłaś na spacerze tatuś chciał pocałować ciocię Tereskę,a ona uderzyła go w twarz.
Madzia z IIa

Opracowanie: szkolnastrona.pl