Piątek, 2018-05-25

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Dwie koleżanki wybrały się w podróż pociagiem. Na drogę wzięły banany. Gdy jedna z nich zaczęła jeść, pociag wjechał do tunelu. -Ugryzłas już swojego banana? - pyta przerażona koleżanka. - Nie, jeszcze nie. - To nie zaczynaj, bo ja ugryzlam i oślepłam!
Justyna z IVa
Znajomy dzwoni do drzwi Fąfary, na których wisi tabliczka z napisem "Uwaga pies". Drzwi otwierają sie i znajomy widzi Fąfarę z maleńkim ratlerkiem. -Nie rozumiem, po co to ostrzeżenie na drzwiach? -Żeby ktoś go nie zadeptał!
tola
Nauczycielka geografii do Jasia: - Jasiu, powiedz gdzie leży kanał Sueski. - Nie wiem, nie mam takiego kanału na kablówce.
nuda
Pyta dziadek Jasia: - Jak sie nazywa ten Anglik, co mi herbatę wylewa? - Parkinson dziadku!
wall
Dwaj robotnicy na budowie rzucają monetę. - Jak wypadnie reszka, gramy w karty - mówi jeden. - Jak wypadnie orzeł, idziemy na piwo - dodaje drugi. - A jak stanie na sztorc? - Trudno, pech to pech, wtedy zabieramy się do roboty...
Ewa IIa
Przychodzi żaba do lekarza ze skarpetką na głowie. Lekarz się jej pyta: -Co pani dolega ? A ona na to - Koleś nie żartuj ,to napad !
Łolunia
Przez przypadek skasowano żart z muchami.Autora prosimy o powtórzenie
admin
Na lekcji religii dzieci miały rysować aniołki w zeszytach. W tym czasie ksiądz przechadzał się po sali. Nagle zatrzymał się przy ławce Jasia i zapytał go: -Jasiu! Czy widziałeś kiedyś aniołka z trzema skrzydłami? - A aniołka z dwoma skrzydłami ksiądz widział?
Natalia
Jest grudniowy wieczór. W samym środku lasu przez olbrzymie zaspy brną dwie blondynki. - Strasznie mi zimno -mówi jedna. -Mnie też - przytakuje druga. -Na dodatek robi się ciemno.Wiesz co? Dajmy spokój z tym szukaniem. Weźmy pierwszą z brzegu choinkę, nawet jeśli będzie bez bombek
Natalia
Czy może mi pani uszyć suknię w kolorze kawy z mlekiem? - pyta elegantka. - z cukrem czy bez?- uściśla krawcowa