• Odwiedziło nas: 661804 osób
  • Do końca roku: 219 dni
  • Do wakacji: 27 dni
Sobota, 2018-05-26
Imieniny:
Eweliny, Jana

Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Baca oprowadza turystów po górach i opowiada: - Wiecie, że nasze Tatry majom już 10000 lat i dwa miesiące. - Ale baco, skąd znacie taki dokładny wiek? - pyta jeden z turystów. - Bobył tu u nos taki jeden profesor i mówił, że nasze Tatry majom 10000 lat. A był on u nos dokładnie 2 miesiące temu.
Miśka
Siedzi baca nad przepaścią i liczy: -217,217,217...... Podchodzi turysta i pyta: - Baco, a co tak liczycie? Baca nic nie odpowiedział tylko zepchnął turystę w przepaść i dalej liczy: - 218,218,218,218....
Miśka
Babcia wypełnia papierki w urzędzie wypełnia, wypełnia, wreszcie wypełniła i oddaje urzędnikowi a urzędnik: - A jeszcze musi się pani tu podpisać. - A jak się mam podpisać? - No, normalnie - tak, jak się pani podpisuje na liście. Babcia napisała: "Całuje Was mocno - Babcia Alina"
Miśka
Jasio zakopuje w ogródku jajka, mama Jasia widzi to i mówi - Jasiu dlaczego zakopujesz jajka w ogródku? Bo na wieczór będę miał sadzone
Ala
Przychodzi kolega do Jasia i pyta: - Jasiu, dlaczego klaszczesz? - Odstraszam krokodyle. - Tu nie ma żadnych krokodyli! - A widzisz jak działa!!!
Pati
Mama pyta Jasia: -O czym uczyliście się dziś w szkole? -O tym, że na pytania trzeba odpowiadać: ,,tak" albo ,,oczywiście". - l co, nauczyłeś się? - No!
Ala
Na lekcji fizyki nauczycielka pyta ucznia: - Jasiu, skąd się bierze prąd? - Z dżungli. - Co ty wygadujesz!? - Bo gdy tatuś po pracy próbuje włączyć telewizor, to mówi: ,,Te małpy znów wyłączyły prąd!".
Tatek
Facet siedzi na balkonie i patrzy, a tu wióry lecą. Patrzy, a piętro wyżej sąsiad struga wariata.
Ala
Nauczycielka na lekcji polskiego pyta Jasia : - Jasiu, jeżeli powiem: "jestem piękna", to jaki to czas? - Czas przeszły, proszę pani.
Ala
Lekcja biologii. - Jak nazywa się największy zwierz mieszkający w naszych lasach? - pyta pani Jasia. - Dźwiedź. - Chyba niedźwiedź? - Jeśli nie dźwiedź, to ja już nie wiem...
Bomba

Opracowanie: szkolnastrona.pl