Sobota, 2018-05-26

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Jasio idzie z mamą (blondynką) i zauważył kota. Pyta się mamy czy to kot, czy kotka, a ona na to: - Jasiu, to kot. Nie widzisz, że ma wąsy...
Jury
- Co robi blondynka w supermarkecie na kolanach?? - Szuka niskich cen
Max
Dlaczego blondynki nie używają zapałek?? -bo nie dołączono do nich instrukcji obsługi
Max
Na zakończenie roku szkolnego dyrektorka mówi do uczniów: -Życzę wam przyjemnych wakacji i żebyście we wrześniu wrócili do szkoły mądrzejsi!! -Nawzajem!!
Max
Na lekcji matematyki: -Ten trójkąt narysować od ręki? -Nie od nogi- odpowiada nauczyciel
Max
Na matematyce Jasio odpowiada: - Przez trzy dowolne punkty można przeprowadzić jedną prostą... Nauczyciel łapie się za głowę. Jasio orientuje się, że się pomylił i wyjaśnia: - Oczywiście, o ile ta prosta będzie odpowiednio gruba!
Marek
Grześ wraca z zakrwawionym nosem. - Co ci się stało? - pyta mama. To przez tego magika z cyrku, który podczas przedstawienia wyciągnął mi z nosa złotą monetę! - Zostawił cię w takim stanie? - On nie! Po przedstawieniu moi koledzy szukali następnych monet!
Lew
Małe lwiątko pierwszy raz występuje na arenie w cyrku; widzi mnóstwo ludzi. - Mamusiu, co to jest?- pyta wskazując na widownię. - To jest publiczność. Ale jej nie musisz się bać, bo zobacz, że jest za kratami.
Lew
Janek pyta kolegę: - Co ci się stało w oko? Dostałem śrubokrętem od Kowalskiej - Przez przypadek? - Nie, przez dziurkę od klucza.
Mol
Od czego masz na głowie takiego guza? -Widzisz ten filar przy pałacu kultury? -Widzę. -No właśnie, a ja go nie zauważyłem.
Eka II