• Odwiedziło nas: 661817 osób
  • Do końca roku: 219 dni
  • Do wakacji: 27 dni
Sobota, 2018-05-26
Imieniny:
Eweliny, Jana

Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Spadający jak kamień spadochroniarz krzyczy do mijanego w powietrzu kolegi: - Mój się nie otworzył! Całe szczęście, że to tylko ćwiczenia...
Rudy
Komisja poborowa. Chłopak z trudem odczytuje z tablicy największą literę. Lekarz decyduje: - Zdolny do walki z czołgami.
Kazio
Z czego składa się pies wojskowy? Pies wojskowy składa się z: a) Osoby wodzącej b) Linki łączącej c) Psa właściwego
Ula
Ślepy z beznogim grają w karty. W końcu beznogi mówi do ślepego: - Ej, ty nie zaglądaj mi w karty bo ci dam kopa!
Miśka
Idzie czerwony kapturek lasem i widzi zza krzaków wilka. Pyta się go: - Ej, wilku, czamu masz takie wielkie oczy? - Kurcze, nawet spokojnie załatwić się nie można!
Paulina
Jasiu mówi do ojca: -Tato! Wzywają cię do szkoły! -A co znowu zrobiłeś? -Nic... Tylko stolik wysadziłem... Po trzech dniach: -Tato! Wzywają cię do szkoły! -A co znowu zrobiłeś? -Nic... Tylko ławkę wysadziłem... Po tygodniu: -Tato! Wzywają cię do szkoły! -Nie pójdę już więcej do twojej szkoły! -Słusznie. Po co chodzić po ruinach?
Zosia
Polak, Ruski i Niemiec założyli się, który z nich dalej rzuci pługiem. Sędzią miał być diabeł. Polak rzucił jako pierwszy i uzyskał wynik 100 metrów. Niemiec rzucał jako drugi i uzyskał wynik 150 metrów. Trzeci-Rosjanin rzucił na odległość 500 metrów, już się zaczął cieszyć zwycięstwem, jednak diabeł mówi: -Zwyciężył Niemiec przed Polakiem. Ruski zdyskwalifikowany, bo rzucił pług razem z traktorem.
Miro
- W jaki sposób udało się przekonać pierwszego szkockiego kosmonautę, aby wsiadł do rakiety? - Wrzucono do środka monetę 1-pensową.
Ania
Tata z Jasiem poszli do muzeum i Jaś pyta się Taty: -Tato,Tato dlaczego malarze podpisują się zawsze w lewym dolnym rogu???? A Tata na to: -Dlatego żeby pracownicy muzeum wiedzieli jak powiesić obraz!!!!
Ania
Mama pyta Jasia: - Jaka jest ta wasza nowa pani od matematyki? - Bardzo fajna! Już drugi raz podczas tej zimy złamała nogę!
Ania

Opracowanie: szkolnastrona.pl