• Odwiedziło nas: 661820 osób
  • Do końca roku: 219 dni
  • Do wakacji: 27 dni
Sobota, 2018-05-26
Imieniny:
Eweliny, Jana

Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Jedzie sobie facet w Oplu i złapał gumę. Zjeżdża na pobocze i odkręca koło. Nagle pojawia się Ferrari. Kierowca wysiada i pyta się kierowcy Opla. -Co robisz? -Odkręcam koło. Kierowca Ferrari tłucze szybę Opla i mówi -W takim razie ja wezmę radio!
Adam
Policjant spotyka na ulicy zapłakanego Jasia. - Dlaczego chłopczyku płaczesz? - Bo zgubiłem złotówkę.. - Masz tu złotówkę i już nie płacz lituje się nad nim stróż prawa. Chłopiec jednak wybucha jeszcze większym płaczem - Czemu jeszcze płaczesz? Przecież dałem ci złotówkę! - Tak, ale gdybym nie zgubił tej pierwszej złotówki, miałbym teraz dwa złote.
Ewa
Rozmawiają dwaj początkujący myśliwi. - Czy upolowałeś coś? - Jeszcze nie. Ale jednego zająca to porządnie nastraszyłem.
Madzia
Sędzia do oskarżonego: - Czy dokonując tej zuchwałej kradzieży pomyślał pan o swojej matce? - Oczywiście. Nigdy o niej nie zapominam. A tym razem nie było niczego, co by na nią pasowało.
Zez
Po badaniu lekarz mówi do baby: - Powinna pani jeść dużo owoców, najlepiej bez obierania. Baba dziękuje za diagnozę i szykuje się do wyjścia. - A tak przy okazji, jakie owoce pani jada najczęściej? - pyta lekarz - Orzechy!
Lalka
Okulista po zbadaniu oczu pacjenta stwierdza: - Nigdy jeszcze nie spotkałem się z takim rodzajem zeza rozbieżnego - skąd się to u pana wzięło ? - To proste. Kiedy rozwiązuję krzyżówki, lewe oko śledzi hasła poziome, a prawe w tym czasie zajmuje się hasłami pionowymi.
Muka
Justyno,popraw pisownię wyrazów z ą, ę, ó , ł
admin
Generał poucza żołnierzy: - Alkoho zabija!!! Żołnierze:: - My się śmierci nie boimy!!!
Justyna z IV a
Idzie dwóch policjantów, nagle jeden zauważa człowieka lecacego na lotni. - Zobacz, jaki ptak! - A jaki drapieżny, wczoraj trzy razy do niego strzelałem zanim człowieka wypuscił!
Justyna z IV a
- Dlaczego w Wąchocku kury chodzą w kapciach? - żeby asfaltu nie porysowały!
Kokosz

Opracowanie: szkolnastrona.pl