Sobota, 2018-02-17

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Maż mówi do żony: -Nie twierdzę, że twoja mama źle gotuje, tylko zaczynam rozumieć, dlaczego zawsze się modlicie przed jedzeniem.
Krzywy
Trzej koledzy wybrali się na wycieczkę przez las. Zguba, Kultura i Stulpysk. Poszli i oczywiście Zguba się zgubił, więc poszli na komendę i zastanawiali się kto ma wejśc do komendy. Policjant się pyta: - Jak się pan nazywa? - Stulpysk. - A gdzie kultura? - Na zewnątrz.
Krzywy
Co dzisiaj robiliście w szkole? - pyta ojciec -Na chemii badaliśmy materiały wybuchowe. -A co będziecie robić jutro w szkole? -W jakiej szkole?
Midas
Mama mówi do Jasia: -Zaprowadź panów geologów w to miejsce gdzie znalazłeś te kamienie! -Ale to dziś niemożliwe! -Dlaczego? -Bo muzeum dziś zamknięte.
Box
-Bolku, jak nazywał się król Chrobry? -Nie wiem. -No przecież tak samo jak Ty! -Kowalski???
Mada
Kasiu ile to jest 19+12 ? -Trzydzieści! -Jak to możliwe? -Jak się człowiek pomyli to wszystko jest możliwe
Mada
Koniec roku szkolnego. Syn piłkarza wraca do domu ze świadectwem i mówi: -Tato, ma dla ciebie dobrą wiadomość: szkoła przedłużyła ze mną kontrakt na szóstą klasę!!!
Mars
-Tato krzyczy na Jasia -I znów pała z histori!!! -Tato to wszystko przez Jagiełłę... -To nie zadawaj sią więcej z tym dzikusem!!!
edek
Szczyt szczytów: kupa na Mont Everest.
ramzes
Szczyt suszy: Kiedy drzewa chodzą za psami.
ramzes