• Odwiedziło nas: 661813 osób
  • Do końca roku: 219 dni
  • Do wakacji: 27 dni
Sobota, 2018-05-26
Imieniny:
Eweliny, Jana

Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Na prywatce chłopak mówi do dziewczyny:- jesteś pierwszą w której się zakochałem - co za pech, znowu początkujący!
Mordak
Gwiazda filmowa znajduje pod swym hotelowym łóżkiem złodzieja. Mówi:- ale mnie pan przestraszył! - myślałam że to mysz!
Łysy
Do Warszawy przyjechał japoński dziennikarz. Po tygodniu faksuje do redakcji: 'Ta Polska to cywlizowany kraj. Mieszka tu dużo ludzi różnych narodowości. Są tu nawet indianie, którzy biją się kijami bejsbolowymi z łysymi buddyjskimi mnichami w młodzieżowych strojach.'
Łysy
-Dlaczego w morzu jest woda? -Żeby statki nie kurzyły przy hamowaniu.
Łysy
Dyrektor szkoły przyjmuje telefon: - Panie dyrektorze, Jaś Kowalski nie może dzisiaj przyjść do szkoły. - A kto mówi? - Mój ojciec.
Łysy
Łysy mówi z dumą do swego odbicia w lustrze: - Świetnie się trzymasz! Sześćdziesiątka na karku i ani jednego siwego włosa na głowie!
Kazio
Przyjechał zapaśnik do znajomego na wieś i jak to znajomi poszli sobie do baru na kielicha. Gdy już wracali po paru, w drodze zaatakował ich byk. Jak przystało na silnego faceta, zapaśnik (a był on mistrzem) nie uląkł się. Złapał byka za rogi i zaczął z nim walczyć. W końcu byk zrezygnował i udało mu się uciec... Zapaśnik na to: - Kurcze, gdyby nie ten ostatni drink, to bym go ściągnął z tego roweru.
Max
Na gałezi wiszą dwa leniwce. Po pięciu dniach jeden z nich powoli rusza głową . Następnego dnia drugi mówi -Rraanyy Sstteeffaann , aallee jjeesstteeśś nneerrwwoowwyy!!
Mama
Rozmawiają dwaj początkujący myśliwi. - Czy upolowałeś coś? - Jeszcze nie. Ale jednego zająca to porządnie nastraszyłem.
Marta
Po badaniu lekarz mówi do baby: - Powinna pani jeść dużo owoców, najlepiej bez obierania. Baba dziękuje za diagnozę i szykuje się do wyjścia. - A tak przy okazji, jakie owoce pani jada najczęściej? - pyta lekarz - Orzechy!
Olka

Opracowanie: szkolnastrona.pl