Piątek, 2018-05-25

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Jasiu i tata oglądają tv. -Tato, po co ten czerwony kwadracik na dole ekranu? -To znak, że tego filmu nie mogą oglądać dzieci. -A dlaczego? -Ciii...zaraz zobaczysz!
as
Mama Jasia pyta się nauczycielki: -Czy Jasiu poprawił się w nauce? -Tak proszę pani płynniej klnie i dalej pluje-odpowiada nauczycielka
as
- "Powtórzmy tabliczkę mnożenia" - mówi ojciec do Jasia - "na pewno wiesz, że dwa razy dwa jest cztery, a ile to będzie sześć razy siedem?" - "Tato, dlaczego ty zawsze rezerwujesz dla siebie łatwiejsze przykłady?!"
kio
Jaś odmawia wieczorną modlitwę. - ...I spraw jeszcze Panie Boże, żeby Ankara była stolicą Finlandii. - Ależ Jasiu, co ty wygadujesz...? - Bo widzisz mamusiu, ja tak napisałem na klasówce z geografii.
kio
Polacy wystrzeliwują w kosmos swoją pierwszą rakietę. Jej załogę stanowią policjant i małpa. Dyspozycje dla małpy: "Włączyć startery, włączyć magnetowidy, sprawdzić stan paliwa, itd". Dyspozycje dla policjanta: "Karmić małpę i niczego nie dotykać".
kio
Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Jestem s-konana... Lekarz: a ja z Rambo!
kio
- Skąd macie państwo tak wyborną kawę ? - Mąż przywiózł z Brazylii. - I nie wystygła? - dziwi się obecny na przyjęciu policjant
kio
Przychodzi baba do lekarza z koparką na plecach, a lekarz: - ale się pani wkopała...
kos
Przychodzi baba do lekarza z taczką na plecach i margaryną. Lekarz: co pani jest ? Baba: Margaret Tacher.
kos
Przed wakacjami ksiądz pyta uczniów : Które przykazanie jest najważniejsze? - Ósme - mówi Jaś. - Nie wystawiaj złego świadectwa bliźniemu swemu !
lll