• Odwiedziło nas: 661823 osób
  • Do końca roku: 219 dni
  • Do wakacji: 27 dni
Sobota, 2018-05-26
Imieniny:
Eweliny, Jana

Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Nauczycielka do Jasia: -Przyznaj się, ściągałeś od Małgosi! -Skąd pani wie?? -Bo przy ostatnim pytaniu ona napisała "nie wiem" a ty "ja też".
admin
Podczas zbiórki kompanii kapral mówi do żołnierzy: -Ci, co znają się na muzyce-wystąp! Z szeregu wysępuje czterech -Pójdziecie do kapitana, trzeba mu wnieść pianino na ósme piętro.
Fryderyk
Rozmawia rosyjski żołnierz z amerykańskim. Amerykanin chwali się jak to u nich jest dobrze w armii, że mają dobry sprzęt, że dobrze ich szkolą itp. Aż doszło do tematu "wyżywienie". Amerykanin mówi, że dostają dziennie równowartość 8 tys. kalorii. Na to Rosjanin: - Kłamiesz! Żaden człowiek nie zje dziennie 30 kilogramów ziemniaków!
Iza Makowska
-Co znaczy po angielsku ,,why"? -Dlaczego? -Tak tylko pytam...
IOza
Zdenerwowany Jaś wraca ze szkoły.Ojciec pyta: -Jak poszło po klasówce? -Pała! -A ja miałem same piątki... -No właśnie! Czy ty napewno jesteś moim ojcem?
anka
Nauczyciel historii pyta Jasia: Gdzie leży Hiszpania? Jasio:Tam gdzie zawsze.
ula
Przychodzi garbata baba do łysego lekarza, a lekarz się pyta: - Co się pani stało? - Idę na Łysą górę...
Ada
Jedzie baba małym fiatem i zatrzymuje ją gliniarz. - Przekroczyła pani 60-tke! - Ależ skąd panie władzo, to tylko ten kapelusz mnie tak postarza!
Madzia
Rozmawia dwóch sąsiadów: - Ja przepraszam, że moje kury wydziobały panu kukurydzę! - Nie, to ja przepraszam, bo widzi pan... mój pies zagryzł panu te kury - A tak, ale ja przejechałem panu tego psa - Wiem, wiem, już poprzebijałem panu opony
as
Rozmawiają dwie sąsiadki: - Wie pani, że ten sąsiad z parteru to bardzo dobry człowiek, bo cały swój dorobek przekazał na sierociniec. - A dużo tego było? - Ośmioro dzieci!
as

Opracowanie: szkolnastrona.pl