• Odwiedziło nas: 661814 osób
  • Do końca roku: 219 dni
  • Do wakacji: 27 dni
Sobota, 2018-05-26
Imieniny:
Eweliny, Jana

Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Młoda mama robi w parku sweter na drutach. Jej synek przejeżdżając obok mówi: - Mamo jadę bez trzymanki! Po chwili wyjeżdża zza zakrętu i woła: - Mamo jadę bez zęba!
Kazek
Siedzi baca na drzewie i piłuje gałąź. Obok przechodzi turysta i mówi do górala: -Baco spadniecie! -Nie spadne -Ale mówię wam, że spadniecie! -Nie spadne! Turysta wzruszył tylko ramionami i poszedł dalej. Baca piłował, piłował aż spadł. Popatrzył za oddalającym się turystom i pomyślał "prorok jaki cy co?"
Koksik
Na lekcji przyrody nauczyciel mówi: - Dzisiaj porozmawiamy o stopach metali. To metale mają stopy?... - dziwi się Helenka.
Koksik
Rozmawiają dwaj myśliwi: -Ustrzeliłeś coś? -No tak, ustrzeliłem. -To dlaczego nie przyniosłeś? -A czy my jesteśmy ludożercami?
Tomek IV
Chłopak do dziewczyny; -Kasiu,szaleję za tobą! -Bujasz! Widziałam, jak godzinę temu całowałeś się z Baśką! -No widzisz? Z miłości do ciebie już nie wiem, co robię.
Ewa z IIa
Kelner! Czy macie sardynki? -Oczywiście. Ajakie pan sobie życzy:portugalskie,hiszpańskie,francuskie? -wszystko jedno i tak nie będe z nimi rozmawiał.
Miranda
Wchodzi koń do pubu i zamawia piwo. -Należy się 15 złotych -informuje barman. Koń płaci i sączy sobie powoli przy ladzie. -Nieczęsto widujemy tu konie -zagaduje zaciekawiony barman. -Nic dziwnego. 15 złotych za piwo?
Zuzka
Jaś do ojca: -Tato, a dlaczego Morze Czarne jest Czarne? -Nie mógłbyś zadawać mądrzejszych pytań? -No dobrze, a kto zabił Morze Martwe??
Adam
Idzie po torach trzech wariatów. -O, jakie te schody są płaskie! -O, jaka ta poręcz jest niska -Nie przejmujcie się, winda już jedzie!
MMysz
Polonista mówi do swej żony: -Kochasz mnie najdroższa? -Oczywiście!-odpowiada żona -Całym zdaniem proszę!!
Kieł

Opracowanie: szkolnastrona.pl