Piątek, 2018-05-25

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Przychodzi baba do dentysty i pyta się: - Czy znajdzie pan coś na moje zęby? - Tak- odpowiada dentysta- woreczek.
ik
Szkoła jest jak Media Markt - powinni tego zabronić.
dyrekcja
Jasio wraca do domu cały przemoczony. - Co się stało? - pyta go mama. - Bawiliśmy się w psy. - No i co? - Ja byłem latarnią.
kurczak
Przychodzi baba do lekarza, a lekarz pyta: - Czemu pani tak długo nie było ? - Bo chorowałam...
Tahoma
Pani w szkole krzyczy na Jasia: - Jasiu, twoje zachowanie jest skandaliczne!!! Jutro przyjdziesz do szkoły z ojcem! - Ja nie mam ojca. - A co mu się stało? - pyta zdziwiona nauczycielka. - Walec go przejechał. - No to niech przyjdzie matka. - Matkę też walec przejechał. - A dziadka masz? - pyta nauczycielka z odrobiną zwątpienia. - Nie. - Jego też przejechał walec? - Tak. - A babcię?! - Też. - Ale chyba masz jakiegoś wujka czy ciocię, którzy uniknęli tej strasznej śmierci?! - pyta pełna najgorszych obaw nauczycielka. - Nie, wszystkich przejechał walec. - Biedny Jasio! I co ty teraz będziesz robił sieroto? - użala się nad malcem nauczycielka. - Będę dalej jeździć walcem.
Piotrek
Do pewnej rodziny przyjechali goście. Wszyscy siedzą przy stole, a tu wchodzi synek gospodarzy i na cały głos mówi: - Mamo, a mi się chce sikać! - To idź i wysikaj się, ale na drugi raz mów, że ci się chce gwizdać. W nocy synek śpi z dziadkiem, który o niczym nie wie. Dziecko budzi się w środku nocy i mówi: - Dziadku mi się chce gwizdać! - Nie wolno teraz gwizdać, bo jest noc. - Ale mi się naprawdę chce gwizdać! - Nie wolno bo wszystkich pobudzisz. - Ale ja już nie mogę! - To zagwiżdż mi tak po cichutku do ucha.
Piotrek
Jasiu mówi do ojca: -Tato! Wzywają cię do szkoły! -A co znowu zrobiłeś? -Nic... Tylko stolik wysadziłem... Po trzech dniach: -Tato! Wzywają cię do szkoły! -A co znowu zrobiłeś? -Nic... Tylko ławkę wysadziłem... Po tygodniu: -Tato! Wzywają cię do szkoły! -Nie pójdę już więcej do twojej szkoły! -Słusznie. Po co chodzić po ruinach?
Rekax
-Ile masz lat Jasiu? -6 -a kim byś chciał zostać jak dorośniesz? -siedmiolatkiem
Mordas
Jasiu, ty nie odróżniasz prawej strony od lewej! -Ja wiem gdzie jest lewa strona, nie wiem tylko,gdzie szukać prawej
Mordas
-Jak działa twoja nowa pułapka na myszy? -Świetnie już trzy myszy umarły ze śmiechu!
Karol W.