Piątek, 2018-05-25

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
- Wielbłądy wędrują przez pustynię w karnawałach;
Oksi
Nauczyciel fizyki pyta uczniów: - Kto waszym zdaniem był największym wynalazcą wszechczasów? - Edison - odpowiada Krzyś. - Czy mógłbyś to uzasadnić? - Gdyby nie on, usielibyśmy telewizję oglądać przy świecach !!!
Pablo
Dyrektor sprawdza czystość w pracowni geograficznej. - Dlaczego na globusie jest tyle kurzu?! - awanturuje się. - Ależ panie dyrektorze, trafił pan akurat na Sahare - tłumaczy woźna.
Wader
Nauczyciel pyta ucznia: - Jasiu w jaki sposób można uzyskać światło dzięki wykorzystaniu wody? - Trzeba umyć okno, panie profesorze.
Wader
Pewien student miał egzamin pisemny. Siedział sobie w ostatnim rzędzie więc mógł spokojnie pisać. W pewnej chwili usłyszał za plecami: - Pss...! Masz pierwsze? - Mam. - To daj! - student przepisał zadanie i podał do tyłu. Po chwili znów słyszy: - Pss...! Masz drugie? - Mam. - To daj! - student znowu przepisał zadanie i podał do tyłu. Po kilku minutach zza pleców: - Pss...! Masz trzecie? - Mam! - To daj! - sytuacja się powtórzyła. Po chwili student słyszy zza pleców cichy, stłumiony głos: - Zdał Pan, poproszę o indeks.
Pssytt
Mała dziewczynka stoi na ulicy i płacze ludzie ją pytają: - dlaczego płaczesz? - bo się zgubiłam - a jak się nazywasz? - nie wiem - a jak się nazywa twoja mama? - nie wiem - a swój adres znasz? - tak: wu-wu-wu-kropka-basia-kropka-pe-el
Aksel
Zimowe popołudnie. Piękna dama wychodzi na spacer w futrze i spotyka na ulicy członków ekologicznej organizacji Greenpeace. - Jak pani nie wstyd nosić futro zdarte z żywych norek? - To nie norki to poliestry. - A czy pani wie ile poliestrów musiało oddać życie żeby pani miała futro?
Kret
Pani na religii pyta Jasia: - Jasiu, gdzie mieszka Bóg? - W naszej łazience. - Co ty pleciesz za bzdury? - Bo mama rano puka do łazienki i zawsze mówi:"Boże, jeszcze tam jesteś"...
Kret
Hrabina pyta Jana: - Janie, co robi Hrabia? - Leży i nie oddycha. Na to Hrabina: - A tak, on zawsze był leniwy.
Pati
Idzie baba do lekarza ze złamaną nogą i ręką. Lekarz pyta: - Co pani się stało w rękę? - Prąd mnie kopnął. - A w nogę? - Ja go kopnęłam.
lop