• Odwiedziło nas: 661800 osób
  • Do końca roku: 219 dni
  • Do wakacji: 27 dni
Sobota, 2018-05-26
Imieniny:
Eweliny, Jana

Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Jakie są idealne wymiary kobiety - informatyka? - 1024 x 768
Gruby
Trzech informatyków w barze rozmawia oczywiście o komputerach. W końcu jeden wyłamuje się i mówi: - Cholera, zawsze gadamy o tych kompach - może tym razem porozmawiamy o czymś innym? Np. hmm.. o d...! Pozostali dwaj spojrzeli na siebie i zapanowała niezręczna cisza... Po chwili jeden wypalił: - Moja karta graficzna jest do d...!
Fryderyk
Przychodzi facet do kawiarenki internetowej. Chce wysłać e-maila, więc pyta: - Czy są jakieś wolne komputery? - Niestety... u nas same szybkie - odpowiada właściciel.
lola
- Szefie, muszę dostać podwyżkę, ja z tej pensji nie mogę wyżyć ! - Niech się Kowalski lepiej zastanowi, jak wyżyje bez tej pensji...
Kaśka
Mąż zagląda do szafy i znajduje szkielet człowieka. Patrzy na żonę pytającym wzrokiem. - Nie wygłupiaj się - mówi żona. - Nie będziesz mi chyba robił wymówek po 20 latach?!
Wilma
Czy nie widziała pani mojego męża ? Godzinę temu poszedł utopić w rzece kota... - Skoro pani wie gdzie jest, to czemu pani pyta ? - Bo kot wrócił do domu...
Paula
Mówi mąż do żony: - Podaj mi obiad! Żona na to: - a magiczne słowo? - Biegiem!
Gaga
Żona będąc z mężem w ZOO stanęła przy klatce z gorylem. W pewnej chwili goryl machnął łapą i wciągnął żonę do klatki. - Ratuj ! Co mam robić ? - Powiedz mu to samo co mnie - że cię boli głowa !
gol
Tak się uśmiałam wczoraj w teatrze na tej komedii, że wróciłam do domu półżywa... - Powinnaś kochanie jeszcze raz obejrzeć tę sztukę...
dzidzia
Zocha mówi do swego męża Józka: - Ty Józek zostaliśmy zaproszeni na bal maskowy. - Nie idę, nie mam się za co przebrać. - Najlepiej nie pij, nikt cię nie pozna !
dzidzia

Opracowanie: szkolnastrona.pl