• Odwiedziło nas: 661809 osób
  • Do końca roku: 219 dni
  • Do wakacji: 27 dni
Sobota, 2018-05-26
Imieniny:
Eweliny, Jana

Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Zajączek mieszka w pobliżu misia w lesie, ale odgradza ich rzeka. W pewnym momencie miś krzyczy: - Zajączku chodź szybko ! Biegiem,coś się stało.Zajączku ! Zajączek przestraszony biegnie kilometr do mostu i z powrotem kilometr, zmachany przybiega do misia i się pyta: Co się stało ? Miś: - Umiesz tak ? Bzbzbzbzbz. Zajączek wnerwiony wraca i na drugi dzień krzyczy: - Misiu szybko. Ratunku ! Na Pomoc ! Miś przestraszony biegnie 2 kilometry do zajączka i się pyta: - Co się stało ? Zajączek: - Już umiem - Bzbzbzbzbz !
Kaśka
Na gałęzi wiszą sobie 3 nietoperze i rozmawiają ze sobą. W pewnej chwili jeden z nich zaniemówił i jak sprężyna stanął głową do góry. Ci dwaj pozostali popatrzyli na siebie i jeden z nich mówi: Kurczę, znowu zemdlał.
Kaśka
Mrówek i słonica stają przed urzędnikiem USC. Ten zdziwiony pyta: - WY chcecie się pobrać ? Mrówek rozdrażniony przedrzeźnia: - Chcecie, chcecie... MUSIMY!
Adam
Przychodzi dżdżownica do dżdżownicy. - Cześć ! - Cześć ! - Jest Twój stary w domu ? - Nie, przyszli chłopaki i zabrali go na ryby.
Roxi
Lekarz w szpitalu psychiatrycznym bada trzech swoich pacjentów. - Ile jest dwa razy dwa ? - pyta pierwszego. - Pięć tysięcy - pada odpowiedź. - Ile jest dwa razy dwa ? - pyta drugiego. - Piątek - odpowiada chory. - Ile jest dwa razy dwa ? - pyta zupełnie zrezygnowany trzeciego pacjenta. - Cztery. - Świetnie ! - wykrzykuje uradowany lekarz - Proszę powiedzieć, w jaki sposób uzyskał Pan ten wynik ? - To proste - odpowiada chory - Podzieliłem pięć tysięcy przez piątek.
Box
Zaraz po narodzinach lekarz wychodzi z zawiniętym bobasem w rękach do szczęśliwego ojca. Już ma mu przekazać bobaska, gdy nagle puszcza niemowlaka na na podłogę. Podnosząc zawadza jego główką o parapet, a następnie miażdży nóżki miedzy dzwiami. Ojciec dostaje szoku i mdleje. Cucąc go lekarz woła: - Proszę Pana ja żartowałem. Dziecko zmarło przy porodzie !
dzidzia
Pacjenta uśpiono przed operacją. Kiedy się obudził, zdziwił się jak bardzo postarzała się twarz nachylonego nad nim chirurga. - Czyżbym był tak długo nieprzytomny ? Panu doktorowi zdążyła przez ten czas wyrosnąć długa, siwa broda... - Ja nie jestem lekarzem - odpowiada brodacz - Ja jestem Świętym Piotrem !
Zorka
Dostaniesz, jak będziesz grzeczny Mówi chirurg przed operacją. - Do kogo pan to mówi, doktorze ? - pyta pacjent. - Do tego kota, który siedzi pod krzesłem...
Gruby
Przechodzą dwaj studenci koło budki telefonicznej, zobaczyli książkę telefoniczną, to weszli i zaczęli czytać. Za chwile jeden mówi do drugiego: -Rozumiesz coś? -Nie. -No to kujemy!
Szalony ED
Co się dzieje, gdy lamer wchodzi do Internetu? - Nogi wystają mu z monitora.
hejak

Opracowanie: szkolnastrona.pl