• Odwiedziło nas: 661001 osób
  • Do końca roku: 220 dni
  • Do wakacji: 28 dni
Piątek, 2018-05-25
Imieniny:
Borysa, Magdy

Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
W przedziale wagonu pasażer krzyczy do siedzącego obok współpasażera: - Panie! Z pana walizki kapie mi na twarz jakiś wstrętny, gorzki sos! - To po co go pan próbuje?
Bomba
W przedziale wagonu jedzie matka z dwoma urwisami, ciągle wybiegającymi na korytarz, aby obserwować krajobraz. W pewnej chwili jeden z chłopców wraca do przedziału i pyta: - Mamo, jaka stacja była ostatnio? - Nie zauważyłam. - To spytaj konduktora, bo Wacek na niej wysiadł!
Jury
W przedziale podróżny zwraca się do nieznajomej kobiety siedzącej naprzeciw niego: - Czy mogłaby pani powiedzieć swojemu synowi, żeby przestał mnie przedrzeźniać? - Oczywiście... Kaziu! Przestań zachowywać się jak idiota!
lola
W zatłoczonym wagonie podróżny zwraca się do tęgiego konduktora: - Jak długo jeszcze będziemy jeździć w tym ścisku? - Już tylko rok. - To chyba niemożliwe. - Możliwe. Za rok przechodzę na emeryturę!
Fryderyk
Z pociągu mającego dłuższy postój na stacji wysiada pasażer, żeby kupić coś w bufecie dworcowym. Aby łatwiej trafić z powrotem do wagonu, próbuje zapamiętać jego numer: -1410. Łatwo zapamiętać, w tym roku była bitwa pod Grunwaldem! Po kilku minutach pasażer wraca z bufetu i pyta kolejarza: - Przepraszam! Czy pamięta pan, w którym roku była bitwa pod Grunwaldem?
nuda
Kolejarz zauważa mężczyznę leżącego na torach. - Co pan tu robi? - Mam dość życia. Czekam aż pospieszny do Chełma zakończy moje udręki... - W takim razie niech się pan przeniesie na sąsiedni tor. Po tym za chwilę przejedzie osobowy do Koluszek.
Gruby
Jasio po raz pierwszy w życiu jedzie pociągiem i podziwia co chwilę zmieniające się za oknem krajobrazy. Mama pyta: - Jak ci się podoba, synku? - Bardzo! Całkiem jak książka z obrazkami, tylko że nie trzeba przewracać kartek!
Szalony ED
Słoń i mrówka wloką się przez pustynię. Skwar, żar i ani kropli wody. - Już nie mogę - jęczy słoń - Umrę z pragnienia ! - Weź się w garść, słoniku! - pociesza go mrówka - Na najbliższym postoju dam ci łyk wody z mojej manierki ...
Paula
Biegnie pies przez pustynię i mówi : - Jak zaraz nie znajdę jakiegoś drzewka to się zesikam !
Jury
Wisi jabłko na drzewie. Z jabłka wychyla się robak. Patrzy, a z drugiej strony wyłazi drugi robak. - Cześć stary! - pozdrawia go. Na to ten drugi: - Zgłupiałeś ? Własnego tyłka nie poznajesz ?
Bigos

Opracowanie: szkolnastrona.pl