Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

Tel: (86) 216-45-90 - Sekretariat

Tel: (86) 216-26-85 - Fax

E-mail: sekretariat@zszppiatnica.szkolnastrona.pl

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 klas trzecich gimnazjum w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piątnicy.

21 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego czterech klas III. Wzięli w niej udział uczniowie klas trzecich, rodzice absolwentów, uczniowie klas młodszych, grono pedagogiczne naszej szkoły oraz zaproszeni goście. Po wniesieniu sztandarów  i odśpiewaniu hymnu narodowego, głos zabrała pani dyrektor. W swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim tegorocznym absolwentom za sumienną i ciężką pracę przez trzy lata nauki. W uroczystej atmosferze zostały wręczone nagrody wszystkim tym absolwentom, którzy szczególnie wyróżnili się osiągając bardzo wysokie wyniki w nauce i zdobywając wysokie miejsca w licznych konkursach, w których brali udział.

Dziękujemy Wam za 3 lata spędzone z nami i życzymy Wam powodzenia i udanych bezpiecznych wakacji.

A.Sasak