Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

Złote Gody 2018

15.06.2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Piątnicy odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. W uroczystości udział wzięły 32 pary małżeńskie z terenu Gminy Piątnica z najbliższymi, zaproszeni goście, organizatorzy.

W ramach współpracy z Urzędem Gminy Piątnica, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Piątnicy, Biblioteka Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątnicy przygotowała program artystyczny ph. „50 lat razem”.

W programie uczestniczyli:

uczniowie gimnazjum (pod kier. p. Danuty Bieńczyk, p. Ewy Kutyło):
Paweł Detkiewicz, Angelika Grela, Izabela Lubiejewska, Kacper Matejkowski, Angelika Mieczkowska, Adrian Sikora;

uczniowie ZSP (chór szkolny pod kier. p. Piotra Komorowskiego):
Kinga Baranowska, Aleksandra Brzozowska, Julia Chrzanowska, Paulina Miłosek, Olga Razarenkow, Kacper Sejnowski, Julia Sitkowska, Martyna Truskolaska;

przedszkolaki:
(układ taneczny: Julia Janicka, Martyna Najda, Karolina Gutowska, Natalia Dzierma, Daria Łada, Liwia Jędrzejek, Amelia Wiszowaty pod kier. p. Katarzyny Wysockiej i p. Aldony Siwik)
Recytacja - Natalia Kawecka, śpiew Jowita Cwalina pod kier. p. Teresy Brzozowskiej i p. Dominiki Górskiej.

Dekorację przygotowała p. Marzena Połomska z uczniami świetlicy szkolnej.

Nauczyciele bibliotekarze