Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

Finał Gminnego Konkursu Profilaktycznego „Więcej wiem, mówię nie”

W dniu 17 maja 2018 r. w Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy odbył się finał gminnego konkursu profilaktycznego „WIĘCEJ WIEM - MÓWIĘ NIE”,  dotyczącego przeciwdziałania uzależnieniom od narkotyków, dopalaczy i alkoholu. Organizatorami  wydarzenia byli Wójt Gminy Piątnica, Gmina Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Piątnicy oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy .

W konkursie brali udział uczniowie szkół podstawowych z terenu Gminy Piątnica. W finale uczestnicy rozwiązywali test wiedzy, dotyczącej szkodliwości narkotyków, dopalaczy i alkoholu dla organizmu człowieka. Następnie wszyscy uczniowie wzięli udział w zajęciach profilaktycznych przygotowanych przez Grupę Ratowniczą Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Nadzieja pt. ,,Nie pije, nie palę, nie biorę. Wolę pomagać”. W międzyczasie komisja sprawdzająca prace uczniów wyłoniła zwycięzców. Wśród zwycięzców byli uczniowie naszej szkoły:

Uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych:

• Miejsce II: Julia Chrzanowska – nagroda: TABLET SAMSUNG TAB E T560
• Miejsce III: Maria Frąckiewicz- nagroda: GŁOŚNIK MOBILNY JBL FLIP4 BLU

Uczniowie klas VII- II gim.:
• Miejsce I: Patrycja Bogusz- nagroda: SMARTFON HUAWEI P9 LITE 2017
• Miejsce II: Joanna Truskolaska- nagroda: TABLET SAMSUNG TAB E T560